Home
BAS JO13-1
2019/2020
 

Programma BAS JO13-1 Seizoen 2019/2020


Wedstrijdprogramma:
25-01-2020
10:00 uur
Berkum JO13-2 - BAS JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 08:30 uur

Rijders: Schrijvers, v Groningen, Berghuis, vd Bos
Corvee: Colin, Pepijn
[Vriend]
01-02-2020
08:30 uur
Zeewolde JO13-2 - BAS JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 07:20 uur

Rijders: Schrijvers, Oerlemans, v Eck, Petersen
Corvee: Simon, Job
08-02-2020
09:00 uur
BAS JO13-1 - Urk JO13-3
Aanwezig / Vertrek: 07:55 uur

Corvee: Gijs, Sam
15-02-2020
10:00 uur
ESC JO13-2 - BAS JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 08:45 uur

Rijders: Schrijvers, Oerlemans, Allabdullah, Lek
Corvee: Abdulhadi, Lesley
07-03-2020
09:00 uur
BAS JO13-1 - DOS Kampen JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 07:55 uur

Corvee: Jesse, Kornel
14-03-2020
09:00 uur
BAS JO13-1 - VSCO '61 JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 07:55 uur

Corvee: Thijs, Julian
28-03-2020
12:00 uur
Genemuiden SC JO13-3 - BAS JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 10:30 uur

Rijders: Schrijvers, Oerlemans, Hoeven, Vervat
Corvee: Joey, Simon
04-04-2020
09:00 uur
BAS JO13-1 - VVOG JO13-2
Aanwezig / Vertrek: 07:55 uur

Corvee: Job, Colin
18-04-2020
10:00 uur
Lelystad '67 JO13-1 - BAS JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 08:45 uur

Rijders: Schrijvers, Oerlemans, Schokkenkamp, Mrozinski
Corvee: Pepijn, Abdulladi
09-05-2020
09:00 uur
BAS JO13-1 - CSV '28 JO13-2
Aanwezig / Vertrek: 08:00 uur

16-05-2020
09:00 uur
BAS JO13-1 - OWIOS JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 08:00 uur

23-05-2020
09:30 uur
Urk JO13-4 - BAS JO13-1
Aanwezig / Vertrek: 08:15 uur

Onder 13 Zaterdag - 2e klasse 10 NAJAAR
Bijgewerkt: 29-12-2019 11:30

Onder 13 Zaterdag - 2e klasse 01 VOORJAAR
Programma
1-feb 09:45Zeewolde JO13-2 - BAS JO13-1Competitie
1-feb 10:00Urk JO13-3 - SC Genemuiden JO13-3Competitie
1-feb 10:00Urk JO13-4 - VSCO '61 JO13-1Competitie
1-feb 10:00Lelystad '67 JO13-1 - OWIOS JO13-1Competitie
1-feb 11:00Dos Kampen JO13-1 - ESC JO13-2Competitie
1-feb 11:30VVOG JO13-2G - CSV'28 JO13-2Competitie
8-feb 09:00BAS JO13-1 - Urk JO13-3Competitie
8-feb 09:00OWIOS JO13-1 - Urk JO13-4Competitie
8-feb 10:00ESC JO13-2 - Zeewolde JO13-2Competitie
8-feb 10:00VSCO '61 JO13-1 - VVOG JO13-2GCompetitie
8-feb 10:30SC Genemuiden JO13-3 - Lelystad '67 JO13-1Competitie
8-feb 10:45CSV'28 JO13-2 - Dos Kampen JO13-1Competitie

Bijgewerkt: 19-1-2020 11:19


Sponsor:
Schaap Holland Schaap Holland

Programma BAS JO13-1
25/01
10:00 
Berkum JO13-2Uit
01/02
08:30 
Zeewolde JO13-2Uit
08/02
09:00 
Urk JO13-3Thuis
15/02
10:00 
ESC JO13-2Uit
07/03
09:00 
DOS Kampen JO13-1Thuis
14/03
09:00 
VSCO '61 JO13-1Thuis
28/03
12:00 
Genemuiden SC JO13-3Uit
04/04
09:00 
VVOG JO13-2Thuis
18/04
10:00 
Lelystad '67 JO13-1Uit
09/05
09:00 
CSV '28 JO13-2Thuis
16/05
09:00 
OWIOS JO13-1Thuis
23/05
09:30 
Urk JO13-4Uit


Een parel van BAS JO13-1


Kornel Mrozinski


© Copyright 2020, BAS Voetbal. Alle rechten voorbehouden. Sybit | Software op Maat